Halal · Fresh · International
Free delivery over €50.00
Home delivery in 2-hour slots or click & collect
IT
EN
Aisles
Search groceries…
Deals
Log in
Basket
← Back to Spices
🟡
−22% · Deal · until Sun, 29 Nov
✓ Halal
Turmeric powder 200 g
AK Select
€2.29
€1.79
€8.95 / kg
+ Add
Ground turmeric, bright colour and earthy flavour.
Origin: India
More in this aisle
🌶️
Halal
Garam masala 100 g
€19.90 / kg
€1.99
+
🌶️
Halal
Kashmiri chilli powder 200 g
€12.95 / kg
€2.59
+
🌿
Halal
Whole cumin seeds 200 g
€10.95 / kg
€2.19
+
Home
Aisles
Deals
Basket