Halal · Fresh · International
Free delivery over €50.00
Home delivery in 2-hour slots or click & collect
IT
EN
Aisles
Search groceries…
Deals
Log in
Basket
This week's deals
✓ Halal only
% Deals only
5 products
🍚
−16%
Halal
Extra-long basmati rice 5 kg
€2.18 / kg
€12.90
€10.90
+
🟡
−22%
Halal
Turmeric powder 200 g
€8.95 / kg
€2.29
€1.79
+
🥭
−20%
Halal
Mango juice 1 L
€2.49
€1.99
+
🥭
−13%
Halal
Alphonso mangoes (box of 6)
€2.15 / pc
€14.90
€12.90
+
🫓
−17%
Halal
Frozen paratha (20 pcs)
€0.25 / pc
€5.99
€4.99
+
Home
Aisles
Deals
Basket